Galatasaray’ın Teknik Direktörü Kim Oldu? Okan Buruk mu? Fatih Terim mi?

Galatasaray‘ın Teknik Direktörü Kim Oldu? Okan Buruk mu? Fatih Terim mi?… Süper Lig’de öncelikli olarak teknik direktör arayışı içerisinde olan ve kısa zaman önce yeni başkanını seçen Galatasaray’da teknik direktörün kim olacağı merak konusu oldu. Taraftarlar Fatih Terim konusunda ikiye ayrılmış durumda. Kimisi Fatih Terim’in gelmesini isterken kimisi ise artık Fatih Terim’in takımı yönetmemesi gerektiğini düşünüyor. Yeni Başkan Dursun Özbek ve ekibinin kararı ne olacak? Son gündeme gelen haberlerde Okan Buruk’un Galatasaray’ın başına geçeceği söylenmişti. Peki Galatasaray’da son durum ne? Teknik direktör kim oldu?

FATİH TERİM Mİ?

Geçtiğimiz sezon Galatasaray’da zor bir dönem geçiren ve hüzünlü bir veda ile görevinden ayrılan Fatih Terim taraftarın çoğunun istediği isim olsa da yönetim Fatih Terim’in dışında arayışlarda gibi görünüyor. Özellikle adaylık sürecinde öne çıkan isim Fatih Terim olmuştu ancak son zamanlarda durum biraz farklı görünüyor. Şuan için yönetimin Fatih Terim’den başkasını düşündüğü iddia ediliyor.

OKAN BURUK’LA ANLAŞILDI MI?

Diğer önce çıkan isim ise eski Galatasaraylı futbolcu Okan Buruk oldu. Son haftalarda gazete manşetlerinde Galatasaray ile anlaştığı iddiaları boy boy manşet yapılan Okan Buruk ile yönetimin prensipte anlaştığı söyleniyor.

TORRENT İLE YOLLAR AYRILIYOR!

Geçen sezonun son haftaları göreve getirilen ancak istenen performansı bir türlü sergileyemeyen Torrent ile Galatasaray yollarını ayıracak. Yeni bir teknik direktörle yola devam etmek isteyen yeni yönetimin en son formülü Torrent olacak.

Galatasaray’ın Teknik Direktörü Kim Oldu? Okan Buruk mu? Fatih Terim mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu