Galatasaray’da Marcao Hakkında Karar Verildi mi? Marcao’nun Durumu Belli Oldu mu?

Galatasaray‘da Marcao Hakkında Karar Verildi mi? Marcao’nun Durumu Belli Oldu mu?….. Giresunspor ile Süper Lig’in 1.Haftasında kapanış maçıyla karşı karşıya gelen Galatasaray’da gündem Marcao olmaya devam ediyor. Genç oyuncu Kerem Aktürk’e önce kafa atıp sonra birkaç kez yumruk sallayan Marcao’nun gönderilip gönderilmeyeceği veya başka türlü bir ceza alıp almayacağı merak ediliyor. Taraftarların da, takım arkadaşların da hatta futbolseverlerin tamamından da tepki alan Marcao’nun durumu ne zaman belli olacak? İşte ayrıntılar:

Son dakika haberi… Giresunspor-Galatasaray mücadelesinde takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu’na önce kafa atıp, sonra yumruklayan Marcao’nun cezası belli oldu. PFDK, Brezilyalı stopere 8 maç men ve 21.000 TL para cezası verildiğini açıkladı.

Giresunspor maçında takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu’na saldıran ve kırmızı kartla oyun dışında kalan Brezilyalı stoper Marcao’nun cezası belli oldu. PFDK, Galatasaray ‘ın kadro dışı bıraktığı 25 yaşındaki oyuncuya 8 maç men ve 21.000 TL para cezası verdi.

TFF’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

”GALATASARAY A.Ş. sporcusu MARCOS DO NASCIMENTO TEIXEIRA’nın, 16.08.2021 tarihinde oynanan GZT GİRESUNSPOR-GALATASARAY A.Ş. Süper Lig müsabakasında, takım sporcusuna yönelik saldırısı nedeniyle 8 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 21.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir.”

Fanatik’te geçen habere göre; Sarı-Kırmızılı ekibin yönetim kurulu üyesi Köksal Ünlü, Giresunspor maçında Kerem Aktürkoğlu’na saldıran Marcao hakkında bugün karar verileceğini açıkladı.

Galatasaray ‘ın bugün gerçekleştirdiği sponsorluk imza töreninde, Sarı-Kırmızılı ekibin yönetim kurulu üyesi Köksal Ünlü, Giresunspor maçında Kerem Aktürkoğlu’na saldırıda bulunan Marcao hakkında açıklamalarda bulundu.

Köksal Ünlü, “Teknik heyet kapsamlı bir rapor hazırlıyor. İdari bir durum var. Kamuoyu müsterih olsun ki yapılan işle ilgili bir ceza olacak. Teknik heyetin bize bir rapor vermesini istedik. Birkaç saat içinde rapor bize ulaşır, kamuoyuna kararımızı sunarız. Karar %99 bugün açıklanacak. Karar bugün kesin çıkar. Birikim olabilir, adrenalin olabilir ama olmaması gereken bir durum. Bugün içinde büyük olasılıkla karar verilir.” açıklamasında bulundu.

Galatasaray’da Marcao Hakkında Karar Verildi mi? Marcao’nun Durumu Belli Oldu mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu