Feridun Kunakla Evlerinize Sağlık 19 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle!

Feridun Kunakla Evlerinize Sağlık 19 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle!...Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor. Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ her Cumartesi 13:15’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Geçmeyen Sırt Ağrısına Kesin Çözüm!

Feridun Kunakla Evlerinize Sağlık 19 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız...

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, yepyeni bir içerikle ekrandaki yerini alacak. Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa olacak.

Ayaklar İçin Egzersizler 

Feridun Kunak ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlayacak. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşacak.

Alabalık Yağının Şifası Saymakla Bitmez

Feridun Kunakla Evlerinize Sağlık 19 Kasım Cumartesi Kanal 7 İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu