Feridun Kunakla Evlerinize Sağlık 11 Mart Cumartesi Kanal 7 İzle!

Feridun Kunakla Evlerinize Sağlık 11 Mart Cumartesi Kanal 7 İzle!....Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor. Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’ her Cumartesi 13:15’te Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Zeytinyağı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Feridun Kunakla Evlerinize Sağlık 11 Mart Cumartesi Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız...

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, yepyeni bir içerikle ekrandaki yerini alacak. Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa olacak.

Bacak ve Bel Ağrılarına Birebir Yöntem

Feridun Kunak ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlayacak. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşacak.

Feridun Kunakla Evlerinize Sağlık 11 Mart Cumartesi Kanal 7 İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu