Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal Konuştu

Fenerbahçe'de İsmail Kartal dönemi resmen başladı. Sarı-lacivertli kulüp, deneyimli teknik adam için imza töreni düzenliyor.

Fenerbahçe Kulübü, 3. İsmail Kartal dönemi resmen başladı. Sarı-lacivertli kulüp, yeni teknik direktörü İsmail Kartal için imza töreni düzenliyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve teknik direktör İsmail Kartal açıklamalarda bulunuyor.

Ali Koç'un açıklamaları şu şekilde:

"CAMİA OLARAK ÇOK MUTLUYUZ"

"İmza törenini Samandıra'da yapmayı uygun gördük. Totem de diyebilirsiniz. Hocamız bildiğiniz gibi kutsal ziyaretinin gerçekleştirdikten sonra Türkiye'ye ayak bastığından beri burada. Futbolculuğunda 10 yıldan fazla bu camiaya hizmet etmiş. 8 yıl boyunca muhtelif görevlerde yer almış bir isim. 52 maçta 2.21 puan ortalamasıyla bana göre müthiş bir performans sergileyen bir isim. Yeni bir serüveni başlatmış durumdayız. İsmail Kartal'ı yeniden aramızda görmekten tüm camia olarak mutluluk duyuyoruz."

"GENEL KURULDA ÇİZDİĞİMİZ PROFİL İSMAİK KARTAL'DI"

"Hocamız hiçbir pazarlık yapmadan elini taşın altına koydu. İlk başlarda Avrupa ve Türkiye Kupası'nda kötü sonuçlar alsak da sonrasında toparladık ve ikinci olduk. Hocamıza 'Biz dünyaca ünlü marka bir teknik direktörle konuşuyoruz bunu bilesiniz.' demiştik. Fenerbahçe'nin kendisine çizdiği böyle bir yol haritası vardı. 1 yıllık sözleşme yaptık ve sezon sonunda karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Ben mali genel kurulda size bir profil çizmiştim. O profill nereyi işaret ediyordu bunu biliyorsunuz. Hocamız mücadeleden hiçbir zaman vazgeçmeyerek görevini yapacak. İsmail hocamız genç, dinamik ve aynı zamanda tecrübeli kadromuza geçen senden aşina. Futbolcuların performansını artırma konusunda da önemli bir isim. Hocamızı bir daima çalışkanlığı ile tesislerde kalmasıyla bildik."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu