Fedakar 6.Bölüm Yeni Bölüm 2 Nisan Pazar Fragman!

Fedakar 6.Bölüm Yeni Bölüm 2 Nisan Fragman!....Kanal 7'de yayınlanan Fedakar yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. İlgi çekici konusu ve oyuncularıyla izleyicileri ekran başına kilitliyor. Herkesin ilgi ve beğenisini kazanan dizinin yeni bölümleri herkes tarafından merakla bekleniyor. Fedakar yeni bölümleriyle hafta sonları akşam saat 20.00'da Kanal 7'de...

Fedakar 6.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Kardeşinin katilinden intikam almak isteyen Tarık ve hayattaki tek tutunacak dalının katil olması gerçeğiyle yüzleşemeyen Elif’in sürükleyici öyküsü Fedakar ile izleyicisiyle buluşuyor. Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında sadece Sefer kalır. İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır.

Tarık Elif'i Görür Görmez Vuruldu!

Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişir. Tarık, ablası Yeşim’i, Sefer’in öldürdüğünü düşündüğünden kayıplara karışan Sefer’i yakalamak için Elif’i kaçırıp tutsak eder. Tarık ablasının intikamını almak için yemin ederken hiç beklenmeyen bir anda Elif ve Tarık imkansız bir aşka yelken açar.

Fedakar 6.Bölüm Yeni Bölüm 2 Nisan Pazar Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu