Fedakar 1.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Mart Cumartesi İzle!

Fedakar 1.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Mart Cumartesi İzle!...Kanal 7'de yayınlanan Fedakar yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. İlgi çekici konusu ve oyuncularıyla izleyicileri ekran başına kilitliyor. Herkesin ilgi ve beğenisini kazanan dizinin yeni bölümleri herkes tarafından merakla bekleniyor. Fedakar yeni bölümleriyle hafta sonları akşam saat 19.00'da Kanal 7'de...

Fedakar 1.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Mart Cumartesi İzlemek İçin Tıklayınız...

Kardeşinin katilinden intikam almak isteyen Tarık ve hayattaki tek tutunacak dalının katil olması gerçeğiyle yüzleşemeyen Elif’in sürükleyici öyküsü Fedakar ile izleyicisiyle buluşuyor. Annesini çocuk yaşta kaybeden Elif, kardeşleri Sefer ve Narin’e kol kanat geren fedakar bir abladır. Elif zorluklarla dolu bir hayat sürerken küçük kardeşi Narin’i kaybeder ve yanında sadece Sefer kalır. İki kardeş birbirine tutunurken Elif, hiç beklemediği bir anda kardeşi Sefer’in katil olduğu iddiasıyla yıkılır.

Fedakar 18 Mart Cumartesi'den İtibaren Başlıyor!

Türkiye’nin sayılı şirketlerinden Karaca Holding’in tek veliahdı Tarık’ın mutlu ve huzurlu hayatı, canı gibi sevdiği ablasının öldürülmesiyle bir anda değişir. Tarık, ablası Yeşim’i, Sefer’in öldürdüğünü düşündüğünden kayıplara karışan Sefer’i yakalamak için Elif’i kaçırıp tutsak eder. Tarık ablasının intikamını almak için yemin ederken hiç beklenmeyen bir anda Elif ve Tarık imkansız bir aşka yelken açar.

Fedakar 1.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 18 Mart Cumartesi İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu