Fazlası Zarar'da Özge kimdir?

TRT1’in en farklı yarışma programı olan Fazlası Zarar 2 Kasım Pazartesi yeni saati olan 13:40’tan itibaren ekranlara geliyor. Birçok kişi tarafından takip edilen ve büyük beğeni toplayan Fazlası Zarar Ezgi Sertel’in sunumu ile hafta içi her gün TRT1 ekranlarında yayınlanıyor.

Sevilen Sunucu Ezgi Sertel’in sunacağı “Fazlası Zarar”, hayata bakış açınızı, para harcama şeklinizi ve geleceğinizi değiştirecek. Bu programda, her hafta 5 yarışmacı birbirinin evini geziyor; kim tutumlu, kim savurgan ortaya çıkıyor… Evdeki fazla harcamalar salona geliyor, ev sahibinin tüketim alışkanlıkları göz önüne seriliyor… İhtiyacına göre harcama yapan, ayağını yorganına göre uzatan yarışmacı 10 bin lira büyük ödülün sahibi oluyor…

BU HAFTANIN YARIŞMACILARI KİMLER?

Fazlası Zarar'da haftanın ilk gün yarışmacızı Özlem Hanım oluyor.

Gerektiğinden fazla alışveriş yapmam diyen Özlem Hanım 31 yaşında ve ev hanımı.

Fazlası Zarar'da ikinci gün evinde misafir olunacak isim Hazal Hanım.

24 yaşında olan Hazal Hanım sekreter olarak görev yapıyor. Hazal Hanım evine gelen misafirlere sunum yapmayı çok seviyor.

Haftanın 3.Gününde yarışacak isim olan Hülya Hanım indirimleri kaçırmaması ile meşhur. İndirim olduğunda mutlaka göz atarım diyen Hülya Hanım 3.gün yarışacak.

Hülya Hanım 47 yaşında ve ev hanımı. Bakalım Hülya Hanım indirimleri nasıl değerlendirmiş neler almış!

Haftanın 4.gününde evine misafir olunacak isim Tuğçe Hanım oluyor.

Alışveriş yapmayı çok seviyorum diyen Tuğçe Hanım evde görüntüde sadeliği tercih ediyor. 28 yaşındaki Tuğçe Hanım anaokulu öğretmeni olarak görev yapıyor.

Fazlası Zarar'da haftanın son günü yarışacak isim Özge Hanım oluyor.

30 yaşında olan Özge Hanım mağaza müdürü olarak görev yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu