Esra Erol’da 15 Ekim Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!

Esra Erol’da 15 Ekim Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!…Esra Erol’da hafta içi her gün 16.20’de canlı yayınla atv ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Esra Erol’da yüzleşmeler devam ediyor. Terk edenler, kayıplar Esra Erol’da konuşuluyor. Esra Erol’da yeni bölümünde kimler yer alacak merak ediliyor.

Mustafa Bey ve Gülşen Hanım canlı yayında birbirlerine girdiler!

Esra Erol’da 15 Ekim Cuma Son Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Mehmet Bey ve kardeşi Ayşe Hanım stüdyoya geldi. Mehmet Bey, Balıkesir’de yaşadığını, mobilyacılık yaptığını, 27 yıldır bekar olduğunu, çocuğunun da olmadığını, eşinden ayrılmış olduğunu, son 10 yıldır hep darbe yediğini söyledi. Emrullah Bey tepki gösterip “Siz kimsiniz” diye bağırdı ve Esra Erol’un kendisinin muhatabı olmadığını söyledi ve Emrullah Bey’in kimsem yok dediğini ama bir sürü tanıdığı çıktığını ifade etti. 

Esra Erol ve Emrullah Bey arasında gergin anlar yaşandı!

Mehmet Bey, Emrullah Bey ile Şaduman Hanım gelmeden 1 ay gibi bir sürede beraber kaldıklarını söyledi. Hatice Hanım, eşine kapıyı kilitlediğini, eve almak istemediğini, annesinin ise “Aç eşin evde dinlensin” dediğini aktarınca Sündüz Hanım çocuğunun yanındayken eşinin ona zarar veremeyeceğini iddia edip kızını tehdit edenler olduğunu öne sürdü. 

Esra Erol’da 15 Ekim Cuma Son Bölüm Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu