Esra Erol Aldatmak Dizisinde Yer Aldı!

Esra Erol Aldatmak Dizisinde Yer Aldı!... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Aldatmak 34.bölümü ile 8 Haziran Perşembe akşamında ekranlara geldi. Sevilerek izlenen dizide ilginç bir şey yaşandı. Dizinin 34.Bölümünde Esra Erol'un programı ile bağlantı kurularak sahne canlandırıldı.

ESRA EROL ALDATMAK DİZİSİNDE!

Özellikle eşler arasındaki problemlere çözüm arayan Esra Erol bu kez Aldatmak dizisinde yer alarak Yeşim'in itiraflarını gündeme taşıyor.

ALDATMAK DİZİSİNDE NELER YAŞANDI?

Mualla'nın gerçek yüzünü göstermesiyle içine girdiği aileyi bir kez daha tanıyan Oylum, bu kavganın sürpriz bir misafir tarafından bölünmesiyle kayınvalidesine karşı cesaretlenir. Behram'ın desteği Oylum'u sakinleştirirken Mualla'nın karanlık yüzü Güzide'yi bir çıkmaza sokmak üzeredir. Sezai'nin itirafı, Güzide'nin huzursuzlanmasına sebep olur. Oltan'ın bilgisayarını karıştırırken yakalanan Zeliş, durumu kurtarmayı başarır. Ancak, yaşadığı rahatlamanın geçici olduğundan habersizdir.

Ozan'ın Zeliş'i kurtarmak için büyük bir risk alması gerekir. Tarık, Güzide ile yeniden bir araya gelmek için çabalarken isimsiz bir telefondan gelen şantajla sarsılır. Tarık ailesine dönmek için uğraşırken Yeşim ise kızına kavuşmak için mücadele etmektedir. İlknur ile bir olup Tarık'a bir tuzak kurarlar. Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır.

Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğu ortaya çıkar.

Esra Erol Aldatmak Dizisinde Yer Aldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu