Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm 16 Şubat İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm 16 Şubat İzle!...Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar 16 Şubat Salı 182.Bölümü ile ekranlara geliyor. Her hafta farklı bir heyecan ve aksiyonla ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar izleyicileri ekrana kilitliyor. Bu hafta Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da neler yaşanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar bu akşam saat 20.00'de Atv'de...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm 16 Şubat İzle!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 182.Bölüm 16 Şubat Salı İzlemek İçin Tıklayınız...

Babam Kimsesiz Doğan'ın intikamını almış!

181. Bölüm Özeti

Ebru’nun ihanetiyle adeta şok yaşayan Ceylan Çakırbeyli, eşi Hızır Çakırbeyli’nin tüm ikazlarına rağmen Cihan’ı öldürür ve Fuat’ı ortaya çıkarmak için hedefe kendisini koyar. Hızır Çakırbeyli, yeğeni Alpaslan yetmiyormuş gibi şimdi de eşi Ceylan’ın hayatı için endişe etmeye başlar. Hızır Çakırbeyli yeni oyunu sevdiklerinin canını kurtarmak için kurar.

Didem’i kaçırma girişiminde başarısız olan Kaya, bedelini canıyla öder. İdris reis oğlu Kaya’yı toprağa vermenin acısını Hızır Çakırbeyli ve Haşmet Façalı’dan çıkarmak ister. Yaman Korkmaz’ın çevirdiği oyuna düşen İdris Reis, eski defterleri açarak memleketten akrabalarını çağırır. Çakırbeyli ailesi tüm çabalarına rağmen yeni bir düşman edinmiştir. Savaşa hazırlanan İdris Reis’e, doğru yolu göstermeye çalışan Tufan Reis ise arada kalır. Ortalığı sakinleştirmek için yaptığı her hamlede başarısız olan Hızır Çakırbeyli de artık yeni bir savaşa hazırdır.

Yaman Korkmaz, çevirdiği oyunlarına bir yenisini daha ekleyerek Ceylan Çakırbeyli’nin öldürdüğü Cihan’ın yeğeni Özcan’ı ekler. Özcan’ı Hızır Ali’nin üzerine salan Yaman Korkmaz bir taşla iki kuş vurma niyetindedir. Yaman’ın bu hamlesi Façalılar ve İdris Reis arasındaki savaşı daha da hareketlendirecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm 16 Şubat İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu