Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181.Bölüm Fragman!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181.Bölüm Fragman!….Atv‘nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar 26 Ocak Salı 180.Bölümü ile ekranlara geldi. Her hafta farklı bir heyecan ve aksiyonla ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar izleyicileri ekrana kilitliyor. Gelecek hafta Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da neler yaşanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar 181.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Hayriye Çakırbeyli’nin ani ölümü Çakırbeylilerin yanı sıra tüm dostlarını derinden sarsmıştır. Hızır Çakırbeyli yasını tutarken bir yandan da içlerindeki hainin peşine düşer.

Bahar’ın, Yavuz’a oyunu!

Hızır Çakırbeyli annesinin kabrinde vasiyetini yerine getirmek için sabahlarken bir yandan da haini ortaya çıkarmak için kurduğu planı devreye sokar. Eşi Ceylan Çakırbeyli’nin de yardımıyla kendisine kurulan pusudan sağ çıkan Hızır Çakırbeyli, başka bir şokta hainin Ebru çıkmasından yaşar. Ceylan Çakırbeyli’nin her zaman yanında olan Ebru, ailenin ve yeraltı dünyasının bütün sırlarını bağlı olduğu şebekeye bildirmiştir.

Hayriye Çakırbeyli’nin vasiyetiyle Ebru’ya evlenme teklifi eden Behzat Façalı’ya ise sevenleri durumu anlatmak için plan yapar. Ebru’nun hainliğini öğrenen Behzat Façalı, sinirini ise evlerine baskın yapan Kaya’dan alır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 181.Bölüm Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu