En Hamarat Benim Gülten Hanım Kaç Puan Aldı? 27 Ocak Perşembe

En Hamarat Benim Gülten Hanım Kaç Puan Aldı? 27 Ocak Perşembe…. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu üstlendiği yepyeni program “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün FOX izleyicisiyle buluşuyor. “En Hamarat Benim”de; temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenen kadınlar kıyasıya bir rekabete girecekler. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini yapacaklar, evler temizlendikten sonra ise mutfakta hünerlerini sergileyecekler. “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün saat 13.00’da FOX’ta!

Gülten Hanım Kaç Puan Aldı?

En Hamarat Benim’de 27 Ocak Perşembe günü yarışan Gülten Hanım rakiplerinden toplamda 14 puan aldı.

En Hamarat Benim Gülten Hanım Kaç Puan Aldı? 27 Ocak Perşembe

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek.

Dar Alanda Kısa Dalaşmalar

Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Temizlik Kontrolünde Çivi Sökümü

En Hamarat Benim Gülten Hanım Kaç Puan Aldı? 27 Ocak Perşembe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu