En Hamarat Benim 262.Bölüm Son Bölüm İzle 13 Eylül Salı!

En Hamarat Benim 262.Bölüm Son Bölüm İzle 13 Eylül Salı!....Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu üstlendiği program “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün FOX izleyicisiyle buluşuyor. “En Hamarat Benim”de; temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığına güvenen kadınlar kıyasıya bir rekabete girecekler. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini yapacaklar, evler temizlendikten sonra ise mutfakta hünerlerini sergileyecekler. “En Hamarat Benim”, hafta içi her gün saat 13.00’da FOX’ta...

Yarışmacıların Çiçek Hayal Kırıklığı 

En Hamarat Benim 262.Bölüm Son Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek.

"Yöresel Yemek Turunda Değiliz!" 

Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

En Hamarat Benim 262.Bölüm Son Bölüm İzle 13 Eylül Salı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu