Emanet Yeni Bölüm Bugün Var mı? 27 Şubat Pazartesi

Emanet Yeni Bölüm Bugün Var mı? 27 Şubat Pazartesi... Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet'in yeni bölümü bugün yayınlanacak mı? Deprem dolayısıyla 3 haftadır yayınlanmayan Emanet dizisi bu akşam ekranlarda olacak mı?

KALP ÇARPINTISI

YENİ BÖLÜMÜ YAYINLANACAK!

Kanal 7'nin sevilerek izlenen dizisi Emanet 517.Bölüm ile ekranlara gelecek. Bu haftadan itibaren yayın akışı normal seyrinde devam edecek.

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Emanet üçüncü sezonuyla sevenlerinin karşısına çıkıyor. Seher’in ölümünün ardından derin bir yasa bürünen Yaman ve Yusuf’un sessizliğe gömülen hayatı, Emanet ile ekrandaki yerini alacak.

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman olan teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve YusEmanet Yeni Bölüm Bugün Var mı? 27 Şubat Pazartesiuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşacak. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Emanet Yeni Bölüm Bugün Var mı? 27 Şubat Pazartesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu