Emanet 507.Bölüm Yeni Bölüm 23 Ocak Fragman Tanıtımı Kanal 7!

Emanet 507.Bölüm Yeni Bölüm 23 Ocak Fragman Tanıtımı Kanal 7!...Kanal 7' nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 506.Bölümü ile Emanet 23 Ocak Pazartesi saat 21.15'te Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 506.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Emanet 507.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır…

Bir yanda mutluluğu yakaladığını düşünürken tüm hayatı tepe taklak olan Yaman, diğer yanda annesinden sonra sığındığı tek liman olan teyzesini de kaybeden minik Yusuf… Seher’in vefatıyla büyük bir acıyla sınanan Yaman ve Yusuf’un öyküsü Emanet ile izleyicisiyle buluşacak. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Emanet üçüncü sezonda aksiyonun dozunu arttıracak.

Kıvırcık, Yaman'ı Şaşırtmayı Başardı

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Öte yandan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a ulaşır.

Emanet 507.Bölüm Yeni Bölüm 23 Ocak Fragman Tanıtımı Kanal 7!

2 Yorum

  1. Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu