Emanet 501.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 13 Ocak İzle!

Emanet 501.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 13 Ocak İzle!...Kanal 7' nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 501.Bölümü ile Emanet 13 Ocak Cuma saat 21.15'te Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 501.Bölüm ile sizlerle…

Emanet 501.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 13 Ocak İzlemek İçin Tıklayınız...

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Öte yandan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a ulaşır. Topal bu durumu fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman olduğunu söyler.

Nana, Jestini Yaptı 

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Ferit, Kendini Tutamadı! 

Emanet 501.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 13 Ocak İzle!

Bir Yorum

  1. coursework moderation
    [url="https://brainycoursework.com"]degree coursework[/url]
    coursework marking

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu