Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle!

Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle!...Kanal 7' nin sevilen dizisi Emanet birbirinden güzel bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Sürükleyici öyküsüyle Emanet hafta içi her gün izleyiciyi ekran başına kilitliyor. Merakla beklenen 462.Bölümü ile Emanet 21 Kasım Pazartesi saat 21.15'te Kanal 7 ekranlarında olacak. Emanet 462.Bölüm ile sizlerle…

Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzlemek İçin Tıklayınız...

Seher’in ölümünden sonra Yusuf içine kapanır. Bir yandan ölen karısının yasını tutan Yaman diğer yandan da biricik yeğenini yeniden güldürmek ister. Fakat Yaman’ın bulduğu çözümler hiçbir işe yaramaz. Öte yandan Aziz’in kardeşi ağabeyinin katilinin peşine düşer. Bulduğu ip uçlarını birleştiren Nana, Aziz’in gerçek katili Topal’a ulaşır. Topal bu durumu fırsata çevirmek için Nana’ya katilin Yaman olduğunu söyler.

Yaman Nana'yı Kabustan Uyandırdı 

Yaman’a karşı bilenen Nana, Yusuf’un bakıcısı olarak konağa girer. Bir anda hayatlarına giren bu yabancı Yaman ve Yusuf’un hayatını nasıl etkileyecek? Nana, Topal’ın gerçek yüzünü görecek mi? Kalbini tüm dünyaya kapatan Yusuf’un yüzü yeniden gülecek mi? Hepsi ve daha fazlası Emanet ile Kanal 7 izleyicilerinin karşısına çıkacak.

Ayşe Listeyi de Yırttı Ferit'in Hayallerini de

Emanet 462.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça 21 Kasım Pazartesi İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu