Emanet 39.Bölüm Fragmanı İzle 29 Ekim Perşembe Kanal 7 Emanet

Kanal 7’nin sevilerek izlenen dizisi Emanet 38.Bölümü ile 28 Ekim Çarşamba günü ekranlara geldi. Merak edilen yeni bölümü ile Emanet 29 Ekim Perşembe saat 19:00’dan itibaren izleyicisi ile buluşacak. Emanet’in..

Kanal 7’nin sevilerek izlenen dizisi Emanet 38.Bölümü ile 28 Ekim Çarşamba günü ekranlara geldi. Merak edilen yeni bölümü ile Emanet 29 Ekim Perşembe saat 19:00’dan itibaren izleyicisi ile buluşacak. Emanet’in yeni bölümünde neler yaşanacak? Emanet 39.Bölüm Fragmanı İzle 29 Ekim Perşembe Kanal 7 Emanet

YAMAN VE SEHER ARASINDAKİ BUZLAR ERİYOR

Emanet’te bu akşam Yaman ve Seher birlikte yaşadıkları anları düşünerek yakınlaşmaya başlar. Fakat İkbal buna engel olmak için elinden geleni yapar.

Seher ve Yaman hatırladıkları aynı anın etkisiyle yakınlaşırken İkbal ile Zuhal ise planları için harekete geçer. Kiraz, sakladığı sırrın ağırlığı altında ezilirken, Ali karşısında hiç istemediği bir durumda kalır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu