Ekşili köfte oyununu kim kazandı? 2 Kasım Pazartesi

MasterChef Türkiye 91.Bölüm ile 2 Kasım Pazartesi akşamında yayınlanıyor. Yeni haftada yeni takımlar oluşturulacak ve haftanın eleme adayları belirlenmeye başlayacak. Mavi takım kaptanı Emir ile Kırmızı takım kaptanı Serhat arasında ikili düello oyunu oynanıyor. Bu oyunda ekşili köfte yapılıyor. Ekşili köfte oyununu kim kazandı? 2 Kasım Pazartesi

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

PANKEK OYUNUNU KİM KAZANDI?

2 Kasım Pazartesi gecesinde yayınlanan yeni bölümde yeni takımlar belli olacak. Bunun için ilk olarak Mavi takım kaptanı belirlenecek. Mavi takım kaptanı için yapılan oyunda şefler yarışmacılardan pankek yapmalarını istedi. En iyi 10 adet pankek yapan yarışmacı Mavi takım kaptanı seçilecek.

Pankek oyununda ilk turda Barbaros, Ayyüce, Serhat, Emir, Sefa başarılı olarak ikinci tura geçti.

İkinci turda şefler bu isimlerden krep yapmalarını istedi. En iyi krebi yapacak kişi Mavi takımın kaptanı seçilecek.

Bu akşam en iyi ürünü yaparak Mavi takım kaptanı seçilen oyuncu Emir oldu.

EMİR İLE SERHAT DÜELLO OYUNU OYNADI!

Mavi takım kaptanı Emir ile Kırmızı takım kaptanı Serhat arasında oynana düelloyu Serhat kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu