Ebru Akel'le Kadın İsterse 3.Bölüm 17 Şubat Çarşamba Show Tv İzle!

Ebru Akel'le Kadın İsterse 3.Bölüm 17 Şubat Çarşamba Show Tv İzle!.....Show Tv' de yayınlanan Ebru Akel'le Kadın İsterse hafta içi her gün izleyicilerle buluşuyor. Yapımcılığını BBO Yapım'ın üstlendiği programda ünlü sunucu Ebru Akel, hayalini kurduğu hayatı gerçekleştirenleri, pes etmeyenleri ve her şeye rağmen gülümsemekten vazgeçmeyenleri ağırlayacak. Engel tanımayan, kararlı, başarıya ve mucizelere inanan, farklı, cesur, çalışkan ve ilham veren, hayatın içinden insanların öyküleri izleyiciyle buluşacak.

Ebru Akel'le Kadın İsterse Son Bölüm 17 Şubat Show Tv İzlemek İçin Tıklayınız...

Ebru Akel, izleyicileri gündemin önemli başlıklarıyla yeni güne hazırlarken, uzman konuklarıyla sağlıktan güzelliğe, modadan spora, kültür ve sanattan beslenmeye, kısacası insana ve yaşama dair her şeye bu programda yer verecek. Ekran başındakiler de soru ve görüşleriyle programa dahil olacak.

Çadır kentten dünya şampiyonluğuna

Ebru Akel'le Kadın İsterse 2. Bölümünde Dünya Jimnastik Şampiyonu Göksu Üçtaş Şanlı'nın annesi Mine Altın çocukluğunda okuma şansı olmadığını, kızı sporda başarı basamaklarını yükselirken kendisinin de tahsil hayatına devam ettiğini söyledi.

Ebru Akel'le Kadın İsterse" hafta içi her gün saat 08.30'da canlı yayınla Show TV'de...

Ebru Akel'le Kadın İsterse 3.Bölüm 17 Şubat Çarşamba Show Tv İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu