Duy Beni Dizisi 11.Bölüm İzle! Star TV İzle 15 Eylül Perşembe

Duy Beni Dizisi 11.Bölüm İzle Star TV İzle 15 Eylül Perşembe... Star TV'nin sevilerek izlenen dizisi Duy Beni yeni bölümü ile 15 Eylül Perşembe gününde ekranlara geliyor. Merakla ve beğenilerek izlenen dizi olan Duy Beni'nin 11.bölümünde neler yaşanacak? Duy Beni Dizisi 11.Bölüm İzle! Star TV İzle 15 Eylül Perşembe...

Kanat ve Ekim’in el el gelmesi kolejde bomba etkisi yaratmıştır. Melisa, bu manzara karşısında deliye döner. İkilinin sevgili olmalarının herkes tarafından öğrenilmesi, Melisa’nın itibarını sarsar. Kızlar artık Melisa’nın eskisi kadar güçlü olmadığını düşünürken, Melisa Ekim’den hesap sormakla kalmaz. Kanat’ı vicdanından vurmak için büyük bir plan yapar.

Diğer yandan okuldaki herkese yürüyebildiğini ilan eden Leyla’nın en mutlu günü kabusa dönmüş, Ekim’le arasındaki mesafe uçuruma dönüşmüştür. Bu durum Ekim’in içini acıtsa da asıl hedefi için sessiz kalmaya mecburdur. Ekim, edindiği önemli bir bilgiyi büyük planını gerçekleştirmek için kullanırken; en büyük darbeyi, uğruna kendini feda ettiği dostundan alacaktır. Ekim, canı yansa da doğru olduğunu düşündüğü yolda yürümeye devam edecek; bu yolda karşısındaki engel en sevdiği kişi olacaktır.

DUY BENİ 11.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Duy Beni Dizisi 11.Bölüm İzle! Star TV İzle 15 Eylül Perşembe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu