Dünyanın Tadı 18 Mart Cumartesi Son Bölüm Tek Parça Kanal 7 İzle!

Dünyanın Tadı 18 Mart Cumartesi Son Bölüm Tek Parça Kanal 7 İzle!...Kanal 7'nin sevilen programı Dünya'nın Tadı izleyicilerle buluşuyor. Türkiye'de ki farklı kültürleri, lezzetleri, tarihi mekanları ekrana taşıyan Yasin Esirgenç'in sunumu ile Dünyanın Tadı Kanal 7 ekranlarında her hafta cumartesi saat 17.00'de ekranlara geliyor.

Hakiki Çiğ Köfte Yapımı 

Dünyanın Tadı 18 Mart Cumartesi Son Bölüm Tek Parça Kanal 7 İzlemek İçin Tıklayınız...

Dünya mutfaklarından farklı lezzetlerin ve yemek kültürlerinin ekrana taşındığı Dünyanın Tadı, Yasin Esirgenç’in sunumuyla izleyiciyle buluşuyor. İlginç yemek alışkanlıkları, birbirinden farklı ve yöresel lezzetler, eşi benzeri görülmemiş yiyecekler Dünyanın Tadı’nda ekrana getiriliyor.

Meşhur Diyarbakır Kaburga Dolması Nasıl Yapılır?

Yasin Esirgenç, Dünyanın Tadı programıyla ekrandaki yerini alıyor. Türkiye’nin ve dünyanın seçkin mutfaklarından farklı yemeklerin, sofra adaplarının ve sokak lezzetlerinin tanıtıldığı Dünyanın Tadı eğlenceli görüntülerle evlere konuk oluyor. Yasin Esirgenç, benzersiz lezzetleri yerlerinde tadarken bu yemeklerin tariflerini ve yapım aşamalarını izleyicileri için öğreniyor. Oğlu Yakupcan’la birlikte güzel tatların izini süren Esirgenç, eğlenceli görüntülere ve eşsiz manzaralara da yer veriyor.

Dünyanın Tadı 18 Mart Cumartesi Son Bölüm Tek Parça Kanal 7 İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu