Dünya Hali 3.Bölüm 4 Ağustos Tek Parça Trt 1 İzle!

Dünya Hali 3.Bölüm 4 Ağustos Tek Parça Trt 1 İzle!…Çok sevdiğiniz bir aile büyüğünüzün ölmeden önceki son isteği “erken kalkan, eskinin kıymetini bilen ve bal porsuğuna benzeyen bir kızla evlen” olursa ne yaparsınız? Bu kendine has vasiyetin ilginç yolculuğu Dünya Hali dizisinde cevap buluyor. Ekranlara yeni bir soluk getirecek olan TRT 1’in yeni dizisi Dünya Hali her çarşamba saat 20.00’de sizlerle…

Dünya Hali 3.Bölüm 4 Ağustos Tek Parça Trt 1 İzlemek İçin Tıklayınız…

Hayatı boyunca doğru bildiğinden şaşmayan, tam da bu yüzden içinde yaşadığı “modern” hayatla zaman zaman çelişen bir delikanlının yani Sinan’ın (Caner Şahin), anket yaparken tesadüfen karşılaştığı bir kadına (Pelin Abay) aşık olduktan sonra hayatında yaşayacağı değişimlere tanık olacağız.

Kovulmadan Sürdürebileceğim Tek İş Bu

İyiliği ve dürüstlüğü hayatının her alanında ön planda tutan Sinan’ın şartlar ne olursa olsun değerlerine sadık kalmaya çalışırken yaşadığı ilginç ve komik durumlar, ustaca bir mizah anlayışı ile Dünya Hali dizisinde işleniyor. Başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay ve Tolga Tekin’in paylaştığı dizi, alışılagelen dizi anlatımlarının klasik yapısını bozarak izleyiciye çok farklı bir eğlence vaat ediyor.

Dünya Hali 3.Bölüm 4 Ağustos Tek Parça Trt 1 İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu