Döndü Boztepe Bulundu mu? Son Gelişmeler Neler?

Döndü Boztepe Bulundu mu? Son Gelişmeler Neler?... Müge Anlı ile Tatlı Sert'te gündeme gelen isimlerden olan 78 yaşındaki Döndü Boztepe'nin bulunup bulunmadığı merak konusu oldu. Müge Anlı 12 Haziran Pazartesi günü yayınlanan programda olay dahilinde 13 kişinin gözaltına alındığını duyurdu. Peki son gelişmeler neler?

DÖNDÜ BOZTEPE OLAYI NEDİR?

Afyonkarahisar'ın Bayat ilçesi Çukurkuyu köyünde yalnız yaşayan ve 9 gündür yakınlarının haber alamadığı Döndü Boztepe'nin (78) bulunması için çalışmalar devam ediyor. Ocağında yemeğini, takma dişlerini bırakıp sırra kadem basan yaşlı kadının evlenmek için kaçırıldığı iddia edildi.

İkinci Sinan Sardoğan olarak anılan komşu Mehmet Tunç hakkında ortaya akıl almaz iddialar atıldı. Annesi yaşındaki kadını taciz ettiği iddia edilen Tunç ise, Döndü Boztepe'nin çocukluk aşkı Mevlüt Eryılmaz ile yasak aşk yaşadığını iddia etti. Afyonkarahisar'da kaybolan kadının 64 yıl sonra çocukluk aşkıyla yeniden görüştüğü ortaya çıktı.

Döndü Boztepe'nin evinin yakınlarında, odunluklarda ve atıl alanlarda jandarma ve AFAD ekiplerinin yanı sıra Sima ve Zehir isimli iki kadavra köpeğiyle iz sürdü.Komşu Mehmet Tunç'un evinin çevresi de didik didik arandı.

13 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI!

Döndü Boztepe'nin kaybolması olayıyla alakalı oldukları iddia edilen 13 isim gözaltına alınarak sorgulandı. Gelişmeleri Müge Anlı canlı yayında açıklayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu