Dokuz Oğuz Yeni Bölüm Bugün Var mı? 25 Şubat Cumartesi

Dokuz Oğuz Yeni Bölüm Bugün Var mı? 25 Şubat Cumartesi... Fox TV'nin yeni dizisi Dokuz Oğuz'un yeni bölümü bugün yayınlanacak mı merak ediliyor. Sevilerek ve beğenilerek izlenen diziler arasında yer almayı başaran Dokuz Oğuz depremden önce sadece iki bölüm yayınlanmıştı. Deprem dolayısıyla kanallarda diziler ve programlar yayınlanmadı. Peki Dokuz Oğuz dizisinin bu hafta 3.bölümü yayınlanacak mı?

3.BÖLÜM İLE EKRANLARDA!

Sevilen asker dizilerinden olmayı başaran Dokuz Oğuz dizisi 3.bölümü ile 25 Şubat Cumartesi(bugün) saat 20:00'den itibaren ekranlara gelecek.

“Dokuz Oğuz”, Türk’ün olduğu her yerde, Türk için savaşacak “Oğuz Timi”nin hikayesini anlatıyor. Albay Tomris Toprak; “Türk Dünyası Acil Müdale Timi“ni kurmak için titizlikle çalışmalarını sürdürmüş ve en seçkin askerlerden oluşan Oğuz Timi’ni kurmuştur. Türk Silahlı Kuvvetlerinin göz bebeği olan bu birlik, dünyanın her noktasında kıyıma, zulme uğrayan Türkler için mücadele edecektir.

25 ŞUBAT CUMARTESİ YAYIN AKIŞI

Tim komutanı Türk Silahlı Kuvvetlerinin en yetenekli ve en cesur subaylarından biri olan Yüzbaşı Batur Karanlık ve onun isteğiyle “Oğuz Timi”ne kabul edilen Sözleşmeli Erler; Okan Demirkır ve Yaşar Kayatürk, Teğmen Yiğit Toygar, Astsubaylar; Ercan Korkut, Umay Çolpan, Timur Gökay ve Boran Delideniz yemin ederek göreve başlarlar. Oğuz Timi’nin göreve başlamasıyla artık dünyada hiçbir Türk kimsesiz değildir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu