Dokuz Oğuz 2.Bölüm İzle 4 Şubat Cumartesi Fox TV İzle

Dokuz Oğuz 2.Bölüm İzle 4 Şubat Cumartesi Fox TV İzle... Fox TV'nin sevilen dizisi Dokuz Oğuz yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Sahneleri ve senaryosu ile adından söz ettiren Dokuz Oğuz Türk askerinin özverili mücadelesini anlatıyor. Dokuz Oğuz 2.bölümü ile 4 Şubat Cumartesi saat 20:00'den itibaren Fox TV'de yayınlanıyor.

“Dokuz Oğuz”, Türk’ün olduğu her yerde, Türk için savaşacak “Oğuz Timi”nin hikayesini anlatıyor. Albay Tomris Toprak; “Türk Dünyası Acil Müdale Timi“ni kurmak için titizlikle çalışmalarını sürdürmüş ve en seçkin askerlerden oluşan Oğuz Timi’ni kurmuştur. Türk Silahlı Kuvvetlerinin göz bebeği olan bu birlik, dünyanın her noktasında kıyıma, zulme uğrayan Türkler için mücadele edecektir.

Dokuz Oğuz 2.Bölüm 4 Şubat Cumartesi İzlemek İçin Tıklayınız

Tim komutanı Türk Silahlı Kuvvetlerinin en yetenekli ve en cesur subaylarından biri olan Yüzbaşı Batur Karanlık ve onun isteğiyle “Oğuz Timi”ne kabul edilen Sözleşmeli Erler; Okan Demirkır ve Yaşar Kayatürk, Teğmen Yiğit Toygar, Astsubaylar; Ercan Korkut, Umay Çolpan, Timur Gökay ve Boran Delideniz yemin ederek göreve başlarlar. Oğuz Timi’nin göreve başlamasıyla artık dünyada hiçbir Türk kimsesiz değildir…

Dokuz Oğuz 2.Bölüm İzle 4 Şubat Cumartesi Fox TV İzle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu