Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Son Bölüm 15 Ekim Cuma İzle!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Son Bölüm 15 Ekim Cuma İzle!…Bugüne kadar konuşulmayanları konuşan Didem Arslan Yılmaz, haberciliğinin verdiği tecrübe ile yaşananlara farklı pencerelerden bakacak; gerçeklerin peşinden koşacak, sesini duyuramayanların sesi olacak ve artık Türkiye’de hiçbir olay gizli kalmayacak. Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme hafta içi her gün saat 15.00’de canlı yayınla Show TV‘de!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Son Bölüm 15 Ekim Cuma İzlemek İçin Tıklayınız…

Geçtiğimiz sezon sahte gelin Melisay’la Türkiye’nin en büyük sahte gelin çetesinin çökertildiği, Merve Üstün gibi Türkiye’yi derinden etkileyen pek çok cinayetin çözüldüğü Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME, bu sezon da bomba gibi geliyor. En büyük yüzleşmeler yine VAZGEÇME stüdyosunda gerçekleşecek, en derin sırlar ortaya çıkacak.

İbrahim kaybolduğunda ne yapıyordu?

Sevdiklerine özlem duyanlar burada kavuşacak, acılı annelerin gözyaşları yine burada dinecek. Haklı haksız, suçlu suçsuz Didem Arslan Yılmaz’la VAZGEÇME’de ortaya çıkacak. Mağdurların kalplerindeki acı dinecek. Didem Arslan Yılmaz, gerçeklerin izini sürmeye devam edecek ve umudunu kaybedenlere ‘vazgeçme’ diyecek.

Kuzenler konuştu, İbrahim’in kaybolmasında çelişkiler çoğaldı!

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Son Bölüm 15 Ekim Cuma İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu