Devlet Bahçeli Yoğun Bakımda mı?

Devlet Bahçeli Yoğun Bakımda mı? Milliyetçi Harekat Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yoğun bakımda olduğu iddiası doğru mu? Bahçeli'nin sağlık durumu nasıl? Bahçeli hastaneye mi kaldırıldı? gibi sorular en çok merak edilen ve aranan konular oldu

Devlet Bahçeli'nin Sağlık Sorunu Var mı?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yoğun bakıma kaldırıldığı, sağlık durumunun ciddi olduğu iddiası sosyal medyayı karıştırdı.

2019 yılında geçirdiği bir hastalık sebebiyle bir süre hastanede kalan Devlet Bahçeli'nin , herhangi bir sağlık sorunun oldum olmadığı, yoğun bakımda olup olmadığı ile alakalı bir açıklama yapılmadı.

Devlet Bahçeli Kaç Yaşında?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 1 Ocak 1948 yılında Osmaniye'de dünyaya gelmiştir. (74 yaşında)

Bahçeli'nin Hastalığı Nedir?

2019 yılında Ankara'da üst solunum yolu rahatsızlığı nedeniyle bir süre tedavi gören MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, tedavisinin ardından hastaneden çıkmış ve görevine devam etmişti.

2019 yılında 23 Eylül'den 14 Ekim tarihine kadar üst solunum yolu rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 23 Eylül'de rahatsızlığı nedeniyle Başkent Üniversitesi Ankara Hastanesi'ne başvurmuş, aynı gün taburcu edildikten sonrası tedavisi devam etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu