Destan 24.Bölüm Tek Parça 24 Mayıs Salı İzle!

Destan 24.Bölüm Tek Parça 24 Mayıs Salı İzle!…Atv’de yayınlanan Destan Dizisi izleyicilerle buluşuyor. Eşsiz hikayesi, muhteşem oyuncu kadrosu ve görkemli dekorlarıyla atv ekranında yeni sezonun en iddialı yeni yapımı olan Bozdağ Film imzalı ‘Destan’ dizisi izleyicileri ekran başına kilitliyor. Destan yeni bölümleriyle her hafta salı akşam saat 20.00’de Atv‘de…

Destan 24.Bölüm Tek Parça 24 Mayıs Salı İzlemek İçin Tıklayınız…

8. yüzyılda, Orta Asya’da, İslam’ın henüz kucaklamadığı topraklarda vahşi bir çağ hüküm sürmektedir. Çin sivri dişlerini Türk budununa doğrultmuştur, Rus Varegler, Moğollar, Sogdlar, Persler tuzakta beklemektedir. Yetmezmiş gibi, aynı kana atam diyen Türk boyları birbirine düşmüştür. İkisi de Türk olan Gök Hanlığı ile Dağ Hanlığı arasında ise çok büyük bir düşmanlık vardır.

Kaya, Alpagu Han’ın yaşadığını öğreniyor! 

Bu siyasi şartlarda, Gök Hanlığı’nın ulu kağanı Alpagu Han, başkaldırmasından kuşkulandığı kardeşi Balamir Yabgu’nun kızını, çolak ve topal oğlu Batuga’ya gelin almaya karar verir. Ailesini toplayıp kız istemek üzere Batı Gök Kağanlığı’na doğru yola çıkar. Yolda onları çok büyük bir tehlike beklemektedir: Çocukluğundan beri intikam ateşi ile yanan Dağ savaşçısı Akkız!

Akkız, Batuga’nın başında sabahlıyor!

Destan 24.Bölüm Tek Parça 24 Mayıs Salı İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu