Darmaduman 5.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Darmaduman 5.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!....Fox Tv'de yayınlanan Darmaduman dizisi yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. Hem konusuyla hem de güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan dizi seyirciler tarafından merakla bekleniyor. İzleyicilerin ilgisini ve sevgisini kazanacak olan Darmaduman dizisi yeni bölümleriyle her hafta Perşembe saat 20.00'de Fox Tv'de...

Darmaduman 5.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Ailevi sebeplerle Eskişehir’den İstanbul’a taşınan Servet Ailesi bambaşka bir çevreye girerler. Başladıkları özel üniversitedeki ortama uyum sağlamaya çalışan ikizler Kerem ve Ece burada kendilerine hiç benzemeyen insanlarla tanışacak, bir yandan büyüme sancıları içinde yetişkinliğe doğru adım adım yol alırken bir yandan da kendilerini keşfedecekleri arayışlar, hatalar ve ilk aşkın heyecanlarıyla savrulacakları, adına gençlik denen uzun bir yolculuğa çıkacaklardır.

İş Var Girersen Ben Var Seversen

İkizler büyüme sancılarıyla sınanırken babaları Harun 25 yıldır ayak basmadığı baba evine geri dönmek zorunda kalınca baba oğul arasındaki küslük derin hesaplaşmalarla tüm aileyi zorlayacaktır. Anneleri Beliz ise kendini keşfedeceği yeni bir döneme girecektir. İkizlerin dedesi Asaf ve babaanneleri Ayla, 25 yıl sonra oğulları ve torunlarıyla aynı çatı altında yaşamaya başladıklarında girecekleri çatışmalarla büyümenin ve olgunlaşmanın bir ömre yayıldığını anlayacaklardır.

Darmaduman 5.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu