Çöp Adam 26.Bölüm Fragmanı Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı mı?

Çöp Adam 26.Bölüm Fragmanı Yeni Sezon Tanıtımı Yayınlandı mı?... Star TV'nin sevilerek izlenen dizisi Ömer 25.Bölümü ile ekranlara geldi. Bu bölümü ile sezon finali yapan Ömer dizisinin yeni sezon fragmanı ve yeni sezon başlangıç tarihleri araştırılıyor.

Onun Karnındaki BENİM Torunum!

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Peri’nin hamilelik haberinin ardından İpek, Peri’nin hiç beklemediği bir tepki verir. Bu tepki Peri’yi altüst etse de bebeğinin iyiliği için bir karar alır. Tamer, Berrin ve Damla’ya bebek haberini verir. Damla, bebek haberiyle sarsılmışken bir yandan da Berrin ve Seko, Damla’ya ilişkilerini açıklamaya karar verirler. Bülent, Elit’e Tamer’in onu kaçırdığını anlatınca Tamer, Elit’le konuşmaya gider ve şaşırtıcı bir Elit’le karşılaşır. Yapayalnız kalan İpek, çaresizce bir adım atacakken yardımına hiç beklenmedik biri koşar. Yavuz, Meryem’i istemeye gelecektir. Bülent, bu güzel geceyi sabote etmek için elinden geleni yapsa da bu sefer bütün planları suya düşer. Bülent ve İpek artık tamamen hayatlarından çıkmış, tüm sorunlardan kurtulmuşlardır. Sonunda Peri bebeğini kucağına alır. Meryem’in düğün günü gelir çatar.

Ancak en mutlu günlerinin kabusa döneceğinden habersizlerdir. Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i aile sorunları yormuş fakat Tamer bütün bu zor şartlarda içindeki çocuğu korumayı başarmıştır. Ailesi tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır. Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur. Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle karşılaştığı anda alt üst olur. Hayatından vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI? YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

14 Haziran Çarşamba akşamında 25.bölümü ile sezon finali yapan Ömer dizisinin yeni sezon tanıtımı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni sezon başlangıcının eylül ayının son haftası olarak tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu