Çöp Adam 16.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Çöp Adam 16.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!...Star Tv'de yayınlanan Çöp Adam yepyeni bölümleriyle izleyicilerle buluşuyor. İlginç konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicileri ekran başına kilitleyecek olan dizi herkesin beğenisini kazanacak. Herkesin sevgisini kazanacak olan dizi Çöp Adam her hafta Çarşamba akşamı saat 20.00'de Star Tv'de...

Çöp Adam 16.Bölüm Yeni Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i giriştiği ekmek kavgasından çok aile sorunları yormuş, Tamer bütün bu zor şartları oyun haline getirerek, içindeki çocuğu korumayı başarmıştır. Anne ve babası tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır. Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur.

Yalnız Kalınca Yetim Gibi Olursunuz...

Bir anda büyük servet sahibi olan Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Yalıya yerleşen annesi Aysel ve babası Bülent’in keyiflerine diyecek yoktur ama geçen acı günlerin telafisi Tamer için çok zor olacaktır. Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle karşılaştığı anda alt üst olur. En yakınından aldığı darbenin şiddetiyle hayattan vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

Çöp Adam 16.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu