Çocuktan Al Haberi 14 Şubat Pazar 178.Bölüm Fragman İzle!

Çocuktan Al Haberi 14 Şubat Pazar 178.Bölüm Fragman İzle!....Çocukların sorulan sorulara verdiği eğlenceli, şaşırtıcı cevaplar izleyicileri kahkahaya boğarken, Doğa Rutkay Kamal'ın çocuklarla eğlenceli diyalogları yarışmaya renk katacak. Sevimli miniklerin birbirinden eğlenceli hallerine ve komik cevaplarına çok güleceksiniz. Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla ekranların en eğlenceli yarışma programı Çocuktan Al Haberi Cumartesi ve Pazar 17.00'de Show TV'de!


Çocuktan Al Haberi 178.Bölüm Fragman yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Çocukların inanılmaz eğlenceli ve müthiş hayal dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Yayınlandığı her ülkede reyting rekorları kıran, eğlendirici yarışma programı “Çocuktan Al Haberi” Doğa Rutkay Kamal'ın sunumuyla Show TV'de...

Melisa'nın abisiyle bağlantısı koparsa

Çocukların sorulan sorulara bazen sevimli, bazen esprili, bazen de hayal dünyalarındaki gerçekleri ile cevaplar vererek izleyicileri kahkahaya boğacağı programın her bölümünde 9 çocuk ve 3 yarışmacı yer alacak.

Miniklerin büyümüş de küçülmüş yanlarını ortaya çıkaracak soruların sorulduğu, verdikleri ya da veremedikleri cevaplara göre hem eğlenip güldürecek hem de yarışmacılara puan kazandıracak "Çocuktan Al Haberi" programını sakın kaçırmayın.

Çocuktan Al Haberi 14 Şubat Pazar 178.Bölüm Fragman İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu