Canım Annem 193.Bölüm 24 Kasım Perşembe Yeni Bölüm İzle!

Canım Annem 193.Bölüm 24 Kasım Perşembe Yeni Bölüm İzle!...Tv8'de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45'te Tv8'de...

Canım Annem 193.Bölüm 24 Kasım Perşembe Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Murat Nazlı’nın karşısına geçip O’nun bir yalancı ve sahtekâr olduğunu söylemiştir. Nazlı bunu duyunca şok olur. Nazlı Murat’tan bir açıklama beklemektedir. Zeynep hiçbir şey belli etmemeye uğraşırlarken aralarında konuşulamayan şeylerin gerginliği kendisini gösterir. Melek ise Murat Zeynep’i kendisine emanet ettiğinden beri O’nun yanı başındadır. Fırsatı değerlendirip Murat’a kendini göstermeye çalışmaktadır. Ancak Asude Murat’ı Melek’le bir araya getirmemeye kararlıdır. Oğluna bir süre kendine gelmesini, hayatına kimseyi almamasını öğütler. Asude’nin bu sözlerini duyan Melek için bu durum, Asude’yle arasındaki soğuk savaşı netleştiren şey olur.

"SENİN NE İSTEDİĞİN DAHA ÖNEMLİ..."

Nazlı fırsatını bulduğunda Murat’ın karşısına çıkıp sözleri için hesap sorar. Murat sözlerinin arkasındadır. Melek’in Nazlı’yı karalamak için oluşturduğu tüm sahte argümanı Nazlı’nın önüne atar. Nazlı kendi ağzından yazılmış günlüğü, kendisi ve Zeynep için alınmış uçak biletlerini ve Murat’ın imzası taklit edilerek elde edilmiş vasi belgesini görünce şok olur. Kendisine çok büyük bir oyun oynanmıştır. Ancak her şeyden önemlisi Murat’ın bunlara inanmış olmasıdır. Nazlı’nın gururu çok incinmiştir. Murat’a tek bir açıklama bile yapmaz. Murat ise Nazlı’nın varlığına daha fazla tahammül edemeyerek O’nun kolundan tutup konaktan dışarı atar. Figen Levent’in planlarını bildiği kadarıyla Furkan’a anlatır.

Canım Annem 193.Bölüm 24 Kasım Perşembe Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu