Canım Annem 191.Bölüm 22 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle!

Canım Annem 191.Bölüm 22 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle!...Tv8'de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45'te Tv8'de...

Nazlı, Cemre’yle kardeş olduklarını öğrenip alla bullak olmuştur ve Murat’ın ithamlarını duymamıştır. Murat Nazlı’dan hesap soracakken Nazlı O’nun kollarına düşüp bayılır. Nazlı kendine geldiğinde Hatice’nin, Cemre’yle kardeş olduklarını bildiğini öğrenir. Çok güvendiği Hatice’ye karşı güveni sarsılır. Diğer taraftan Zeynep’in yeğeni olduğunu idrak eder Nazlı. Zaten canı gibi sevdiği Zeynep’i artık asla bırakmamaya söz verir. Murat Nazlı’nın karşısına çıkıp hesap sormadan önce sakinleşmeyi bekler.

Nazlı ise Murat’ın da üzgün olduğunu ve o nedenle kendisine yaklaşmadığını zannetmektedir. Onlar birbirlerine yaklaşamazlarken Melek ve Asude arasında adı konmamış soğuk bir savaş ilerlemektedir adım adım. Nazlı Hatice’den her şeyi kendisine anlatmasını ister. Hatice Nazlı’ya nasıl evlatlık verildiklerini anlatır. Cemre’nin mezarına gider ve kardeşine içini döker. Döndüğünde Murat’ı kendisini beklerken bulur. Murat’a sığınmaya hazırken Murat O’na bir sahtekâr olduğunu söyler. Nazlı şok olur.

Figen Furkan tarafından evde yakalanmıştır. Furkan kendisine ne içirdiğini ve derdinin ne olduğunu sorduğunda Figen hazırlıksız yakalanarak yalan söyler. Furkan’dan hoşlandığını söyler. Ela Furkan’a haksızlık yaptığını düşünerek ondan özür dilemek için Furkan’a gelir. Güzel bir gün geçirirler. Ancak Furkan’ın aklı Figen’in itirafındadır. Figen’in karşısına çıktığında daha da çok şaşıracaktır çünkü Figen O’na Levent’in kendisini parayla tuttuğunu söyler.

Canım Annem 191.Bölüm 22 Kasım Salı Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Nazlı Murat’ın Zeynep’i de alarak yanından uzaklaşmasına bir anlam veremez. Murat O’na en ufak bir açıklama yapmadığı gibi Zeynep’i de O’nun gözünün önünde Melek’e emanet eder. Melek istediğini başarmışken Nazlı için her şey anlam veremediği şekilde alt üst olmuştur. Murat O’na karşı bir yabancı gibidir. Zeynep de Melek’in yönlendirmesiyle Nazlı’dan uzak durur. Nazlı neler olduğunu anlamak ve sorularına cevap almak için Murat’ı arar ama Murat çıkıp gitmiştir. Döndüğünde Nazlı’yı görmezden gelmeye kalkar ancak Nazlı buna izin vermez. Murat’ın karşısına dikilerek hesap sorar O’na.

"BEN SENİ UYARMAYA ÇALIŞMIŞTIM..."

Murat ise daha fazla susmaz. Nazlı’ya O’nun Cemre’yle ikiz kardeş olduğunu ve gizli planlarını öğrendiğini söyler. Murat Nazlı’yı oracıkta yargılayıp hüküm verirken Nazlı öğrendiği şey karşısında şok olmuştur. Figen’den Furkan’a gelen mesaj Ela’yla Furkan arasındaki her şeyi bir kere daha alt üst eder. Furkan kendisi de anlam veremediği için Ela’ya durumu açıklayamaz. Figen’e de ulaşamaz. Ela ise Furkan’ın kendisini aldattığından emin olmuştur bir kere daha. Çeker gider. Furkan Ela’nın kendisine olan güvensizliği nedeniyle çok üzgündür. O, evde yalnızken Figen yeni bir yalan hikâyeyle Furkan’a gelir. Mesajı yanlışlıkla O’na attığını söyler. Furkan’dan habersiz Ela’yı da arayıp durumu açıklar.

Canım Annem 191.Bölüm 22 Kasım Salı Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu