Canım Annem 145.Bölüm 16 Eylül Cuma Yeni Bölüm İzle!

Canım Annem 145.Bölüm 16 Eylül Cuma Yeni Bölüm İzle!...Tv8'de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşuyor. Herkesin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle saat 12.45'te Tv8'de...


Canım Annem 145.Bölüm 16 Eylül Cuma Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Nazlı Murat’tan duyduklarıyla umutlanmıştır yeniden. Ona her şeyi anlatmak, boş yere ayrıldıklarını söylemek istemektedir. Ancak Murat’ın kendisini sevdiğinden emin olsa da kendisine olan kızgınlığı nedeniyle onunla konuşmak kolay olmayacaktır. Asude’nin tatil planı Melek’i bulutların üstüne çıkartmıştır. Melek için her şey hayal ettiği gibi ilerlemektedir. Ancak son noktada Nazlı’nın her şeyi anlatmak için bir kere daha Murat’la konuşmaya karar verdiğini öğrenir.

Canım Annem I 144. Bölüm Özeti | "GÖRÜŞÜRÜZ HAYATIM!"

Buna izin vermesi imkânsızdır. Bu durum Melek’in karanlık tarafını yeniden uyandıracaktır. Furkan Levent’in adamı Behçet tarafında yaralanır. Ela bu âna tanık olsa da ona gerçekleri açıklayamaz. Ancak onu da tek başına bırakmaz. Birlikte eve gittiklerinde Furkan’ın yarasını sarar. Baş başa geçirdikleri zamanda aralarındaki yakınlık kaçınılmaz biçimde artacaktır. Ancak her şey güzel giderken Suzi eve döner.

Canım Annem 145.Bölüm 16 Eylül Cuma Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu