Canım Annem 144.Bölüm 15 Eylül Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Canım Annem 144.Bölüm 15 Eylül Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı İzle!....Tv8'de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizi severlerin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle Tv8'de..

Canım Annem 144.Bölüm 15 Eylül Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Nazlı Asude’nin karşısına çıkar ve kendisini neden kandırdığını sorar. Asude kendinden emin şekilde, Murat’la ikisini ayırdığını kabul eder. Nazlı’yı hiçbir zaman kabul etmeyecektir. Nazlı Murat’a gerçekleri ve ikisini ayıranın Asude olduğunu anlatmaya karar verir. Ancak Asude bu konuda da Nazlı’dan bir adım öndedir ve Murat’ı Nazlı’yla yüzleşme öncesinde yalan bilgilerle manipüle eder. Murat ve Melek çıktıkları akşam yemeğinde geçmişi hatırlarlar sık sık. Birlikte geçirdikleri zamanları anarlarken birbirlerini yeni tanıyor gibidirler. Melek her geçen dakika daha da umutlanmaktadır Murat’la ilgili.

Nazlı tüm gece dönmesini sabırsızlıkla beklediği Murat’ın karşısına çıktığında kendini anlatabileceğinden ve Murat’ın ona inanacağından şüphe etmemektedir. Ancak bu konuda Asude haklı çıkacak ve Nazlı bir kere daha hayal kırıklığına uğrayacaktır. Ela, kendisine saplantılı olan Levent’in onun izini bulduğunu görür. Bir türlü kurtulamadığı Levent, geçmişin tüm ağırlığıyla yeniden peşindedir. Furkan ise Ela yemek teklifini reddettikten sonra üstelememiştir. Ancak Suzi ikisini bir araya getirmeye kararlıdır. Ela’ya yaptığı bir ziyaretten sonra küçük bir oyun oynayarak onu alıp eve götürür. Orada Ela ve Furkan yeniden bir araya gelirler. Birlikte iyi vakit geçirdiklerinin farkındadır ikisi de. Ancak gecenin sonunda üzerlerinde tehlikeli bir çift göz dikilmiş hâldedir. Bir araya gelmelerinin hiç kolay olmayacağı açıktır.

Canım Annem 144.Bölüm 15 Eylül Perşembe Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu