Canım Annem 143.Bölüm 14 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Canım Annem 143.Bölüm 14 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı İzle!....Tv8'de yayınlanan Canım Annem dizisi izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizi severlerin ilgiyle ve severek izlediği Canım Annem dizisi izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Canım Annem dizisi hafta içi her gün yeni bölümleriyle Tv8'de..

Canım Annem 142.Bölüm 13 Eylül Salı Yeni Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır...

Nazlı Zeynep’e karşı Rüstem’den gelecek tehlikeyi bertaraf etmiştir ancak konağa döndüğünde çoktan her şeyi kaybettiği hissiyle yüz yüze gelir. Murat buz gibidir ona karşı. Melek çoktan ona ait olan yeri kapmak için bir hamle yapmıştır. En kötüsü de Zeynep saf duygularla ona küsmüştür. Zeynep’i, onu sevdiğine inandırmayı başarsa da çoktan bir şeylerin elinden kayıp gittiğini hissetmektedir. Asude onun bu duygusuna oynarken Melek’le Murat’ın arasını yapmak için de vakit kaybetmez. Zeynep için Melek’e minnet duyan oğlunu Melek’le yemeğe çıkması için ikna eder.

Canım Annem I 141. Bölüm Özeti | "KENDİ BAŞINA BAŞARDI..."

Melek Murat’la arasındaki mesafenin giderek kapandığını görüp umutlanırken Murat Melek’teki olumlu değişimleri net şekilde görmektedir. Nazlı ise hiç beklenmedik bir anda, Asude’nin kendisine psikolog olarak tanıttığı Suna’nın aslında bir oyuncu olduğunu öğrenir. Asude’nin oyununa gelip Murat’ı yok yere kaybettiğini düşünmeye başlar. Bundan emin olmak için Asude’yle yüzleşmekten başka şansı yoktur. Ela Furkan’ın yemek teklifini reddeder. Hem ona yalan söylemek zorunda olmak rahatsız edicidir hem de bu süreçte öncelikleri çok farklıdır. Annesinin tedavisinin iyi gittiği haberiyle her şeyin yoluna gireceği umuduna kapıldığı bir anda ise geçmişinden bir gölge karşısına dikilecektir. Bir aşk ve aile dramı Canım Annem yeni bölümleriyle hafta içi her gün 12.45'te TV8’de!

Canım Annem 143.Bölüm 14 Eylül Çarşamba Yeni Bölüm Fragmanı İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu