Candan Öte 15.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı 16 Haziran Cuma

Candan Öte 15.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı 16 Haziran Cuma... Kanal 7'nin hafta içi her gün yayınlanan Hint dizisi Candan Öte yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Birçok kişi tarafından sevilerek izlenen Candan Öte'nin yeni bölümünde neler yaşanacak? Candan Öte dizisi saat 14:40'tan itibaren ekranlarda olacak.

Candan Öte 15.Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sayfamızda Olacaktır

Kanal 7 ekranlarının Hint yapımı dizisi Candan Öte gündüz kuşağına renk katıyor. Kendi ülkesinde ‘Ek Hazaaron Mein Meri Behna Hai’ adıyla yayınlanan ‘Candan Öte’ Türk izleyicisinin beğenisini hafta içi yayınlanan bölümleriyle kazanıyor.

Biri deli dolu, diğeri asil ve ağırbaşlı iki kız kardeşin öyküsü Candan Öte ile izleyiciyi karşısına çıkıyor. Başarısıyla, idealleriyle herkesi kendisine hayran bırakan Jevika ve çocuksu yanıyla hayatı büyük bir eğlence olarak gören Manvi’nin dünyası Candan Öte ile izleyici karşısına çıkacak. Jevika ve Manvi, büyükanneleri Çandrika ile yaşayan iki kız kardeştir.

Çandrika büyük torunu Jevika’yı Viren ile evlendirmek ister. Jevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jevika’nın evlendikten sonra, Viren’in kardeşi Virat, Manvi’ye aşık olur. Her şey yolunda giderken Manvi bacı bir haberle sarsılır. Kanser olduğunu öğrenen Manvi üzülmesine rağmen bu haberi ailesinden saklamaya karar verir. Jevika kız kardeşinde bir gariplik olduğunu anlar fakat bir türlü sonuca ulaşamaz.

Candan Öte 15.Bölüm Yeni Bölüm Fragmanı 16 Haziran Cuma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu