Camdaki Kız Yeni Bölüm Bugün Var mı? 15 Haziran Perşembe

Camdaki Kız Yeni Bölüm Bugün Var mı? 15 Haziran Perşembe... Kanal D'nin sevilerek izlenen dizisi Camdaki Kız perşembe günleri izleyici ile buluşuyordu. Birçok dizinin sezon finali veya final yaptığı bu haftada Camdaki Kız'ın yeni bölümünün bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oldu.

Seni Affetmem Demiştim Hayri…

FİNAL YAPIYOR!

Perşembe akşamları ekranlara gelen Camdaki Kız bugün 82.bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Hayri yaptıklarıyla en sonunda Nalan'ın psikolojisini bozuyor. Nalan'ın çaresiz halini gören Sedat çok üzülüyor ve Nalan'ı geri kazanmaya karar veriyor. Laz kızı Hayri'yi önce Nalan'dan sonra da Türkan'dan ayırmaya karar veriyor. Hayri ise Nalan ve Türkan ile helalleşip ikisiyle de ayrılıyor. Ama Laz kızı Hayri'yi bıçaklıyor.

Peki Hayri öldü mü?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olan Nalan, Türkiye'nin en büyük oteller zinciri olan Koroğlu'nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu'yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu