Çağla ile Yeni Bir Gün 873.Bölüm 19 Eylül Fox TV İzle!

Çağla ile Yeni Bir Gün 873.Bölüm 19 Eylül Fox TV İzle!.....Fox Tv'nin hafta içi her gün saatler 11.00'i gösterdiğinde ekranlarınızda sizlerle beraber olmaya devam ediyor. Sağlıklı yaşamdan güzelliğe, yemeklerden kıyafete her şey bu programda. İzlerken eğleneceğiniz, güleceğiniz, bilgileneceğiniz bu program sizleri bekliyor…

Kalp Ameliyatında Küçük Delik Avantajı Neler? 

Çağla ile Yeni Bir Gün 873.Bölüm 19 Eylül Fox TV İzlemek İçin Tıklayınız...

Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün” sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konular ele alınacak, son trendler, farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilecek sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt bulacak.

Yağ Yakımını Hızlandıran Tarif! 

Çağla ile Yeni Bir Gün 873.Bölüm 19 Eylül Fox TV İzle!

“Çağla Şıkel ile Yeni Bir Gün” sağlıktan iyi beslenmeye, doğru alışverişten estetiğe, kadınlara yönelik tüm konular ele alınacak, son trendler, farklı ve detaylı bilgiler izleyiciyle paylaşılacak. Alanında uzman doktor ve estetisyenlerle gerçekleştirilecek sohbetlerle, kadınların sağlık ve güzellik konularında merak ettikleri tüm sorular en doğru isimlerden yanıt bulacak.

Çocukların Beslenme Çantasında Ne Olmamalı!

Ekran başındakilerin kolayca yapabilecekleri pratik, lezzetli, kolay ve sağlıklı yemek tarifleri stüdyoda canlı olarak anlatılacak. Bunların yanı sıra Çağla Şıkel; hayatınızı kolaylaştıracak, bütçe tasarrufu sağlayacak birbirinden sağlıklı, kaliteli ve önemli tüyolar verecek.

Çağla ile Yeni Bir Gün” hafta içi her gün canlı yayınla FOX’ta!

Çağla ile Yeni Bir Gün 873.Bölüm 19 Eylül Fox TV İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu