Çağatay Büşra Düellosunu Kim Kazandı? Kadınbudu Köfte Oyununu Kim Kazandı?

Çağatay Büşra Düellosunu Kim Kazandı? Kadınbudu Köfte Oyununu Kim Kazandı?... TV8'in sevilerek izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye'nin 20 Eylül Salı akşamında yayınlanan bölümünde kırmızı takım ve mavi takım oyuncuları arasında dokunulmazlık oyunu oynandı. İkili düellolar ile oynanan oyunlarda köfte yaparak yarışıldı. Şeflerin yapılmasını istediği köftelerden birisi de kadınbudu köfte olurken, Çağatay ve Büşra kadınbudu köfte yapmak için yarıştı. Peki kadınbudu köfte oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de her bölüm nefes kesiyor!

TV8'in heyecan dolu yemek yarışması MasterChef yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Dünyaca ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın karşısına çıkacak yarışmacılar, adeta ecel terleri döküyor. Peki kendilerinden istenen yemekleri, servis edilebilir hale getirmek için tüm gayretlerini ortaya koyan yarışmacılardan hangileri geçer not alacak?

Kadınbudu köfte yarışında Çağatay ve Büşra karşı karşıya geldi. Şeflerin oylaması ile en iyi kadınbudu köfteyi yapan yarışmacı ÇAĞATAY oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu