Bu Sabah 391.Bölüm 14 Mart Salı Tek Parça İzle!

Bu Sabah 391.Bölüm 14 Mart Salı Tek Parça İzle!...Ekranların en sevilen en güvenilen isimlerinden Ebru Akel ve Murat Güloğlu, Show TV’de yayınlanacak “Bu Sabah” programı için bir araya geldi. Show TV televizyonculuktaki önder konumunu sürdürmeye devam ediyor. İzleyicisine her daim yenilikler sunmayı ve fenomen programlar yaratmayı ilke haline getiren Show TV, gündüz kuşağında benzersiz bir içerikle izleyicisinin karşısına çıkıyor. “Bu Sabah” hafta içi her gün saat 08.00'de SHOW TV'de!

Hande Erçel ile Hakan Sabancı ilanı aşk etti

Bu Sabah 391.Bölüm 14 Mart Salı Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız...

Hafta içi her sabah canlı olarak yayınlanacak ‘Bu Sabah’ta Türkiye ve dünyadan haberlerin yanı sıra güncel olaylar, gerçek hayat hikayeleri, gündem konuları ve Türkiye’nin en eğlenceli hava durumu izleyiciyle buluşacak.

Bayat ürünlerin etiketlerini güncelledi

Ekranların en sevilen ve güvenilen isimlerinden Ebru Akel ile Murat Güloğlu’nu buluşturan ‘Bu Sabah’, reytinglerde en üst sıralarda yer alan Show Haber'in desteğiyle hazırlanıyor. Her konuda farklı stüdyo konukları ile renklenecek program, Ebru Akel ve Murat Güloğlu’nun yorumları ve sunumuyla hafta içi sabahlarının vazgeçilmezi olacak.

Bu Sabah 391.Bölüm 14 Mart Salı Tek Parça İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu