Bizim Köyün Kızları 5.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça İzle 15 Ekim!

Bizim Köyün Kızları 5.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça İzle 15 Ekim!…TRT 1 ekranlarının yepyeni programı “Bizim Köyün Kızları” izleyicilerle buluşuyor. Yaptığı farklı projelerle Türk televizyonculuk tarihinde ilklere imza atan TRT 1, hafta içi her gün öğle kuşağında “Bizim Köyün Kızları” isimli yarışma programıyla ekranlara yeni bir soluk getiriyor. “Bizim Köyün Kızları” hafta içi her gün saat 13.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Köyde Yaşam Başlıyor

Bizim Köyün Kızları 5.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıklayınız…

Özlediğimiz köy yaşantısını evlerimize taşıyıp, unutmaya yüz tuttuğumuz adetleri, geleneklerimizi ve göreneklerimizi öğretmeye hazırlanan yarışmada 8 acemi kız iki takım halinde yarışıyor. Hayatlarında köy yaşantısını hiç deneyimlememiş yarışmacılar, doğal yaşam etaplarında mücadele verip, mutfak etaplarında da ellerinin lezzetlerini konuşturuyorlar.

Bizim Köyün Kızları 5.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça İzle 15 Ekim!

Bizim Köyün Kızları çiftliğinde dev bir otağ çadırında Türk mutfağının en lezzetli yemeklerini yapacak olan yarışmacılar hem öğrenecekler hem de amansız bir yarışın içine girdiler. İki eğitmenin bulunduğu yarışmada, yarışmacı kızlara doğal yaşam etaplarında Şaziment Selam eşlik ederken, mutfak etaplarında ise Nuray Köse eğitmen koltuğunda oturuyor.

Doğru Tabaklar Seçilecek Mi? 

Bizim Köyün Kızları 5.Bölüm Yeni Bölüm Tek Parça İzle 15 Ekim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu