Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça 14 Ekim İzle!

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça 14 Ekim İzle!…Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 14 Ekim Perşembe akşamı izleyicileriyle buluşuyor. Her hafta Farklı bir heyecana sürükleyen Bir Zamanlar Çukurova bu hafta yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Bir Zamanlar Çukurova 108.Bölümde neler olacak. Merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova 108.Bölümü ile 14 Ekim Perşembe saat 20.00 de Atv‘de…

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça 14 Ekim İzlemek İçin Tıklayınız…

Çukurova’nın hem ağası hem babası olan Fekeli, hayata gözlerini yumar. Fekeli’yi arabasında hareketsiz halde bulan Gaffur ve Raşit, ağalarının ölmüş olduğunu anlayıp konağa koşar. Can dostunun kötü haberini alan Lütfiye’nin feryadı yürekleri dağlarken, Fikret, amcasına karşı son görevini yerine getirip cenazesini omuzlar. Çukurova halkı, dürüstlüğüyle, adaletiyle Çukurova’ya örnek olan, babaları bildiği Fekeli’yi son yolculuğuna uğurlar. Fekeli’nin ani ölümü Lütfiye’nin içine kurt düşürür ve ölümünün ardındaki sır perdesini aralamak ister.

Çukurova’dan Bir Ali Rahmet Fekeli Geçti…

Züleyha, Demir’in yaşadığına dair umutlarını korurken; Hakan, Züleyha’nın çekimine kapılmaktan kendini alamaz. Züleyha ve Hakan, birlikte portakal bahçesine gezintiye çıkmışken Fikret gelir ve Hakan ile Fikret arasında ağız dalaşı başlar. İkisinin arasındaki gerilimin ortasında kalan Züleyha’nın sabrı taşar.

Bir Zamanlar Çukurova Son Bölüm Tek Parça 14 Ekim İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu