Bir Zamanlar Çukurova 109.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Bir Zamanlar Çukurova 109.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!….Atv‘nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 14 Ekim Perşembe akşamı izleyicileriyle buluştu. Her hafta Farklı bir heyecana sürükleyen Bir Zamanlar Çukurova bu hafta yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Bir Zamanlar Çukurova 109.Bölümde neler olacak. Merakla beklenen Bir Zamanlar Çukurova 109.Bölüm Fragmanı ile sizlerle…

Bir Zamanlar Çukurova 109.Bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sayfamızda yer alacaktır.

Züleyha, Fikret ve Fekeli, gelen notu Demir’in yazısıyla karşılaştırır ancak yazının alelacele yazılmış olması nedeniyle Demir’in alıkonulduğunu düşünürler. Fikret, Demir’e Suriye’de yaşayan Şahap’tan bahsettiğini hatırlar ve Çetin’i de yanına alarak Demir’in izini bulmak için Suriye’ye gitmeye karar verir. Hakan’ın konağa ziyaretlerini artırması, Fikret’in ona karşı iyice bilenmesine sebep olurken, Fikret’in Züleyha’ya ilgisi de Lütfiye’yi şüpheye düşürecektir.

Züleyha ve Mehmet’in Romantik Bahçe Gezisi

Fekeli, yaşadığı bir tesadüf sonucu Ispartalı Mehmet Kara ile ilgili çok önemli bir bilgi edinir ve Mehmet Kara isminin peşine düşerek doğduğu topraklara ulaşır. Fekeli, gazetedeki fotoğrafları gösterince Mehmet Kara’nın bir hemşerisi gazetedeki ismin Hakan Gümüşoğlu olduğunu söyler.

Bir Zamanlar Çukurova 109.Bölüm Yeni Bölüm Fragman!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu