Benim Adım Melek Trt 1 53.Bölüm Yeni Bölüm İzle!

Benim Adım Melek Trt 1 53.Bölüm Yeni Bölüm İzle!....Trt 1'in sevilen dizisi Benim Adım Melek 17 Şubat Çarşamba izleyicileriyle buluşuyor. Her hafta izleyicileri ekran başına kilitleyen Benim Adım Melek'in yeni bölümü merakla bekleniyor. Benim Adım Melek 53.Bölüm de neler olacak? Benim Adım Melek 53.Bölümüyle 17 Şubat Çarşamba saat 20.00 de Trt 1'de...

Benim Adım Melek Trt 1 53.Bölüm Yeni Bölüm İzlemek İçin Tıklayınız...

Anneliğin, tüm zorluklara rağmen vazgeçmek değil aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine hayat verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine dikkat çekiliyor.

Onları Doğurdum Ama Analık Edemiyorum! 

Melek, yaşadıklarından dolayı üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yandan gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla mücadele edip, diğer yandan oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve kavgacı tavırlarıyla uğraşacak. Küçük oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan hayat dolu karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

Benim Adım Melek Trt 1 53.Bölüm Yeni Bölüm İzle!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu