Ben Bu Cihana Sığmazam Bugün Var mı? 25 Nisan

Ben Bu Cihana Sığmazam Bugün Var mı? 25 Nisan... ATV'nin sevilerek izlenen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam salı günleri izleyici ile buluşuyor. Son olarak 27.bölümü ekranlara gelen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin yeni bölümünün bugün yayınlanıp yayınlanmayacağı merak konusu oluyor.

28.BÖLÜM YAYINLANACAK!

Salı günlerinin vazgeçilmezi haline gelen Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 28.bölümü ile 25 Nisan Salı saat 20:00'den itibaren ekranlara geliyor.

25 Nisan ATV Yayın Akışı

Cezayir ve Leyla'nın aralarının bozulması eski eşi Firuze ile yeniden bir başlangıca neden olabilir mi? Ateş'in hastanede gördüğü kız kim? Tatavlalı vuruluyor! Cezayir, Kurban'ın peşinde!

Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam)

Ben Bu Cihana Sığmazam Bugün Var mı? 25 Nisan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu