Behzat Ç. Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Behzat Ç. Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?... Behzat Ç. karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu, dizinin aynı kadroyla devam edeceğini haberini verdi. Behzat Ç. Ne zaman başlayacak? nerede yayınlanacak?

fenomen dizide Behzat Ç. karakterini canlandıran usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada Behzat Ç.'nin yeni sezonun müjdesini duyurdu. Behzat Ç.'nin aynı kadroyla devam edeceğini söyleyen Beşikçioğlu, "Ufak tefek yeni kadromuz da olacak. Bizi ikna etmek hiç zor değil. Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz zaman hikayeyi, o sizi etkiliyorsa bütün sanatçılar için yeterlidir" dedi.

Behzat Ç. hangi kanalda yayınlanacak?

Yayın ilk olarak 2010-2013 yılları arasında Star TV'de başlayan dizi, yayından kaldırılmıştı. Dizi 2019 yılında da BluTV'de yeni sezonuyla seyirciyle buluşmuştu. Sevilen dizinin yeni bölümleri de yine Blu TV'de yayınlanacak.

Behzat Ç. Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin çekimlerine başlanmadığı, projenin alt yapısının oluşturulduğu, yakın bir dönemde çekimlerinin başlayacağı ifade dildi.

Erdal Beşikçioğlu Kimdir?

5 Ocak 1970'te doğdu. Orta öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji'nde tamamladı. İzmir Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Lisesi'nden mezun oldu. 1989 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı'na girdi.

Mezun olduğu yıl 1993'te Devlet Tiyatroları'nda oyuncu olarak göreve başladı. 1995-96 sezonunda ise Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda müdür vekili olarak görev yaptı. Hayat Var, Eve Giden Yol, Barda gibi ünlü filmlerde rol aldı.

Halen Ankara Devlet Tiyatrosu'ndaki görevine devam eden Beşikçioğlu, Ayşe Kulin tarafından yazılan aynı adlı romanından uyarlanılan Vali dizisinde 2006 – 2008 yılları arasında Vali Recep Yazıcıoğlu'nu canlandırdı. Bu rolü ile konuşulan ve beğenilen aktörü asıl büyük çapta üne kavuşturan dizi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi oldu. 2010'da, Emrah Serbes'in aynı isimli romanından esinlenerek hazırlanan dizide Beşikçioğlu, başrol karakter Behzat'ı canlandırdı. Sonrasında ise 46 Yok Olan, Kod adı Reaksiyon dizilerinde ve Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku isimli sinema filminde başrolde yer aldı.

Halen tiyatro, televizyon ve sinema hayatına devam başarılı oyuncu ayrıca Elvin Beşikçioğlu ile evlidir. Bir kızı ve bir oğlu vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Başa dön tuşu